تهیه و تدوین تیزر تبلیغاتی و ویدئو مارکتینگ:

ویدیو مارکتینگ و یا بازاریابی ویدیویی چیست؟ ویدیو مارکتینگ یا بازاریابی ویدیویی یکی از انواع بازاریابی دیجیتال و اینترنتیه که با استفاده از ویدیو های کوتاه (در حدود 1 تا 5 دقیقه)، یک نام تجاری، محصول یا هر گونه خدمات رو به مخاطبان معرفی و عرضه می کنه.

ویدیو مارکتینگ، ساخت ویدیو از خدمات یا محصولات خودتون و به اشتراک گذاری ویدیو در سایت ، شبکه های اجتماعی، سایت های اشتراک ویدیو و… است. با اینکار ویدیوشما بیشتر دیده می شه و مخاطبین بیشتری به سمت کسب و کار شما جذب می شن. ویدیو مارکتینگ یکی ازبهترین روش های بازاریابیه که تاثیر فوق العاده ای در فروش و ماندگاری برند شما در ذهن مخاطبین تون داره. در اینترنت فضاهایی برای بازاریابی ویدئویی ایجادشده مثل یوتیوب، ویدئو و … . امکانات ویدئوها نامحدوده. با استفاده از تلفن هوشمند، مشتری می‌تونه به ویدئوهای آنلاین در هر زمان و مکانی دسترسی داشته باشه که این موضوع در مورد بازاریابی سنتی و بازاریابی کاغذی صدق نمی‌کنه.

ویدئو مارکتینگ و ویدیو مارکتینگ

از طریق ویدئو، شما می‌تونید به مخاطبینتون در هرکجا که هستن، با بیشترین تأثیر دسترسی داشته باشید. ویدئو تأثیرگذارتره: مطالعات نشون می‌ده که نرخ ضبط حافظه، ازلحاظ دیداری و نوشتاری، بیش از ۷۰% هستش. این میزان برای حافظه فقط دیداری، ۲۰% اطلاعاتی هست که دیده می‌شه و برای حافظه شنیداری ۱۰% هست. ترکیب صوت و تصویر، قدرتمندترین ابزاره. اعتماد مبنای تبدیل و فروشه و ایجاد اعتماد باید یک هدف باشه. کل مفهوم بازاریابی ویدیویی بر پایه اعتماد و ایجاد روابط بلند مدت هست.

ویدئو مارکتینگ

ویدئو مارکتینگ برای بعضی از حرفه‌ها لازمه مثلاً فرض کنید قراره در مورد کاربرد یک دستگاه خاص تو سایت خودتون توضیح بدید یا مثلاً شما تولیدکننده‌ی وسایل ورزشی هستید قطعاً با نوشتن چند تا مطلب و مقاله نمیتونید مفهوم دستگاه را به مشتری برسونید و طرز کار اون رو براش روشن کنید اما اگه از طرز کار دستگاه موردنظر یک فیلم و ویدیویی مناسب تهیه بشه و در وب‌سایت و یا در مکان‌های پربازدید مثل شبکه‌های اجتماعی قرار داده بشه قطعاً تأثیر اون خیلی بیشتره و در ذهن مخاطب باقی میمونه.

ویدیو تمام اونچه را که یک متن انجام نمی‏ده جبران میکنه. ویدئو یک راه فوری، واقعی و معتبر برای تعامل و ارتباط با مخاطبین ایجاد می‏کنه،

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان دیجیتال مارکتینگ اسپادانا

با عضویت در خبرنامه از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!